راه های مختلفی برای صرفه جویی در مصرف انرژی وجود دارد که ما می توانیم از آنها برای بهینه سازی مصرف انرژی استفاده کنیم تا در حفظ و بقای انرژی بخصوص سوخت های فسیلی برای نسل های آینده تلاش کرده باشیم و همچنین در هزینه های خانواده صرفه جویی کرده باشیم.

 

 

در اینجا قصد داریم برخی از روش های عایق بندی مورد استفاده در فصل های سرد سال را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم، از جمله بهترین روش عایق بندی پنجره ها که از مهمترین موادی نفوذ هوای سرد و افزایش میزان مصرف سوخت می باشد. از جمله استفاده از بهترین درزگیر پنجره می تواند کمک بسزایی در کاهش مصرف انرژی داشته باشد.

 

 

برای مشاهده محصول و خرید اینترنتی نایلون مخصوص پنجره تک سبد بر روی دکمه کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

استفاده از پنجره های استاندارد و دوجداره از راحترین و استاندارد ترین روش های عایق بندی می باشد، اما این روش برای بسیاری از افراد به دلیل هزینه های زیاد مقرون به صرفه نمی باشد و به دنبال روش های جایگزین می باشند، بخصوص خانه های قدیمی که دارای پنجره های آلومنیومی می باشند و درزگیری پنجره آلومینیومی بهترین روش برای عایق بندی می باشد.

 

 

استفاده از نوار های درزگیر می تواند کمک بسزایی در این مسیر باشد، نوار های درزگیر در مدل های مختلفی از جمله فومی، رزینی و. موجود می باشد که شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

 

 

یکی دیگر از روش های عایق بندی پنجره های قدیمی، استفاده از

پلاستیک عایق پنجره می باشد که یکی از ارزانترین و راحترین روش های عایق بندی پنجره ها می باشد که نحوه نصب بسیار آسانی دارد.

 

 

نصب پلاستیک پشت پنجره برای پنجره های قدیمی بسیار مناسب است. به این علت تمامی چهارچوب پنجره را پوشش می دهد و می توانند درز ها را به خوبی بپوشانند و آن ها را همیشه بسته نگه دارند.

 

 

برای مشاهده محصول و خرید اینترنتی نایلون مخصوص پنجره تک سبد بر روی دکمه کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترجمه متون تخصصی
دانلود آهنگ
پژواک شرق نعــنا وبلاگ آموزش پرورش سهند اسکو تکنولوژی نیمه‌ی پنهان ماه فایل سنتر گروه دانلود وبلاگ امیر مهدی Tehrangardi سئو وب ایران